Ettevottest

OÜ Calcwood tegeleb aastast 2019 hoonete ja rajatiste
kandekonstruktsioonide projekteerimise ja insener-tehnilise nõustamisega.

Ettevõttest Calcwood OÜ

Projekteerimisettevõtte Calcwood – Quality on time

Ettevõtte iga tellimuse tulemina valmib projektdokumentatsioon, mille järgi toimub hoone konstruktsioonide ehitamine ja ehitamiseks vajalike elementide tootmine.

OÜ Calcwood tegeleb aastast 2019 hoonete ja rajatiste kandekonstruktsioonide projekteerimise ja insener-tehnilise nõustamisega. Ettevõtte iga tellimuse tulemina valmib projektdokumentatsioon, mille järgi toimub hoone konstruktsioonide ehitamine ja ehitamiseks vajalike elementide tootmine.

Calcwoodi asutajad on eelnevalt töötanud ehitussektoris objektijuhtidena, seejärel asunud tööle projekteerimisettevõttes konstruktoritena ning loogilist rada pidi jõudnud ettevõtluseni. Töötamise käigus on kaardistatud sektori probleemid, edulood, vajakajäämised. Kokku on kogutud ideed, millele tuginedes ehitada üles rahulolu pakkuv inseneribüroo nii töötajatele kui ka klientidele.

Ettevõtte eesmärk on muuta hoone kandekonstruktsiooni projekteerimine atraktiivseks kasutades selleks valdkonna tipptarkvarasid.

Ettevõtte eesmärk on muuta hoone kandekonstruktsiooni projekteerimine atraktiivseks kasutades selleks valdkonna tipptarkvarasid. Tarkvarad seadistatakse selliselt, et rutiinsed tööülesanded jäävad arvutile ja maksimaalne panus töötajatel on suunatud insenertehniliste lahenduste välja mõtlemisele. Eelnevalt mainitu aitab tõsta produktiivsust samal ajal vähendades vigade tekkimise tõenäosust.

Eesmärk on luua bränd, mida professionaalne tellija hindab kui kvaliteediliidrit oma kuluefektiivsete ja lihtsalt teostatavate lahenduste poolest. Oma töös püüdleme lahenduste poole, kus lisaks meie enda tööjõule säästame ka klientide aega töölõikudes, mida on võimalik automatiseerida – näiteks tööstused, mis toodavad konstruktsiooni elemente saavad kasutada masinloetavat tootmissisendit.

Inseneribüroo Calcwood asutajad

Lauri Rauk

lauri.rauk@calcwood.ee

Lauri on tõestanud end tõhusa süsteemide arendajana

Diplomeeritud ehitusinsener, omades hoone ehitusprojekti koostamise tase 7 kutsetunnistust (nr 180908) ja TalTechi tööstus- ja tsiviilehituse eriala Cum Laude kraadi. Ta on ehitussektoris töötanud aastast 2016 ning projekteerijana aastast 2018.  Lauri on tõestanud end tõhusa süsteemide arendajana, pakkudes klientidele täisteenust alates hoone eelprojektist kuni tootejoonisteni. Lauri huvi kasutada kaasaegsete tööriistade täit potentsiaali hoone kandekonstruktsiooni dimensioneerimisel ja projekteerimisel annab kliendile kindluse kvaliteetse tulemuse saavutamiseks.

Ralf Makienko

ralf.makienko@calcwood.ee

Ralfil on kogemus erinevat tüüpi hoonete kandekonstruktsioonide projekteerimisel

Diplomeeritud ehitusinsener, omades hoone ehitusprojekti koostamise 7. taseme kutsetunnistust (nr 179604) ja TalTech’I tööstus- ja tsiviilehituse eriala magistrikraadi (cum laude). Ta on ehitussektoris töötanud aastast 2016 ning projekteerijana aastast 2018.  Ralfil on kogemus erinevat tüüpi hoonete kandekonstruktsioonide projekteerimisel: eramud, kortermajad, tööstus- ja laohooned ning ühiskondlikud hooned ja kauplused. Kaasaegseid töövahendeid kasutades leiab ta kliendile sobiva lahenduse kokkulepitud ajaks.